Haber

HELİKOPTERİ DÜŞÜRÜRKEN ŞEHİT OLAN ALBAY’IN BÜYÜK HABERİ ESKİŞEHİR’DE AİLESİNE VERİLDİ

KAHRAMANMARAŞ’ta kalkış için yönlendirdiği helikopterin pervanesinin çarpması sonucu şehit olan evli ve 2 çocuk babası Jandarma Pilot Kıdemli Albay Oğuzhan Adalıoğlu’nun (50) acı haberi ailesine ulaştı. Eskişehir’de yaşıyor Şehit Adalıoğlu’nun anne ve babasının yaşadığı apartmana Türk bayrağı asıldı.

Ankara Jandarma Havacılık Daire Başkanlığı’nda görevli Jandarma Pilot Kıdemli Albay Oğuzhan Adalıoğlu, bir süre önce iki büyük depremle yerle bir olan Kahramanmaraş’a atandı. Jandarma Pilot Kıdemli Albay Adalıoğlu, Kahramanmaraş Havalimanı’nda helikopteri kalkışa yönlendirirken pervanenin çarpması sonucu şehit oldu. Şehidin acı haberi, Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Gündoğdu İlçesi Filizer Sokak’ta oturan babası Bekir ve annesi Lütfiye Adalıoğlu’na, Eskişehir Vali Yardımcısı Ali Çelik ve Eskişehir Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy tarafından verildi. Gözyaşlarına boğulan Adalıoğlu çiftini yakınları teselli etmeye çalıştı. Şehit Adalıoğlu’nun ikametgahının bulunduğu apartmana Türk bayrağı asıldı.

Şehit Adalıoğlu’nun cenazesi bugün öğle saatlerinde Reşadiye Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Hava Şehitliği’ne defnedilecektir.

kilimliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu