Haber

Başakşehir Toki alt yapısında 2023 kura sonuçları listesi! Başakşehir Toki alt yapı kura sonuçları açıklandı mı? Toki gençlik çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak?

İstanbul Başakşehir, Başakşehir, Esenler çekiliş sonuçları ile ilgili araştırmalar devam ederken, Başakşehir Toki alt yapı sonuçları listesi de başta vatandaşlar olmak üzere birçok gencin gündeminde yer almakta ve arama motorlarında sorgulanmaktadır. İl il kura çekiminin ardından İstanbul’da ilçelerin kura çekme süreci devam ederken, onu Başakşehir, Başakşehir ve Esenler izledi. Peki Başakşehir Toki alt yapı kura çekimi sonuçları açıklandı mı? Toki gençlik çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Başakşehir Toki alt yapı 2023 sonuç listesi!

BAŞAKŞEHİR TOKİ GENÇLER KURULU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında kura çekme süreci adım adım devam ediyor. Başakşehir Toki Küçükler Loto sonuçları listesi şu an bitmeyen çekilişler nedeniyle açıklanmadı. Şehit Aileleri, Savaş ve Görev Malulleri, Dul ve Yetimlerin lojmanları için yapılan çekilişin ardından Engelli kategorisi kura çekimi yapıldı. Bundan sonra sıra emekli kategorisine geliyor.

TOKİ GENÇ KURULU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Şehit Aileleri, Savaş ve Vazife Sakatları, Dul ve Yetimlerin ardından engelli ve emekliler için de çekiliş işlemleri tamamlanacak ve bundan sonra Başakşehir Toki gençlik kura çekilişi için işlemlere başlanacak.

BAŞAKŞEHİR TOKİ GENÇLER KURULU SONUÇ LİSTESİ 2023

Başakşehir Toki Küçükler Loto sonuçları henüz kura çekimi tamamlanmadığı için açıklanmadı. Başakşehir Toki altyapı kura çekiminin ardından sonuç listesi vatandaşlarla paylaşılarak e-Devlet üzerinden sorgulama yapılabilecek.

ardesenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu